Haber

Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hayri Özkeçeci adına Futbol Turnuvası düzenlendi

Gaziantep sporuna büyük değer katan unutulmaz isimlerden merhum Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hayri Özkeçeci adına düzenlenen Futbol Turnuvasında final heyecanı yaşanacak. 22 farklı kadrodan 462 sporcunun mücadele ettiği organizasyonda, şampiyon 48 heyecanlı karşılaşmanın ardından belirlenecek.

Yerel futbol liglerinde mücadele eden sporcuların dönüş sürecini hızlandırmak amacıyla futbol sahalarında klasik düzenlemeleri peş peşe yürüten Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep Amatör’de vefa dolu bir düzenlemeye daha imza attı. Spor Kulüpler Federasyonu ile birlikte çalışır. Gaziantep’e ve Türk sporuna anlamlı bir düzen içinde spor yöneticiliği ve spor köşe yazarlığı yaparak uzun yıllar hizmet veren merhum Şehitkamil Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Hayri Özkeçeci, adının verildiği tesiste geride bıraktığı keyifli anılarla anılıyor.

22 farklı takımdan 462 sporcunun meşin çember başında buluştuğu turnuvada, Türkiye Futbol Federasyonu Gaziantep İl Hakem Kurulu’nun atadığı hakemler maçları yönetirken, sahanın yıldızlarını da değişen kurallar doğrultusunda eğitiyor.

“Tüm kulüplerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum”

Mehmet Hayri Özkeçeci anısına düzenlenen U13 Kategori Futbol Turnuvası ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, katılan kulüplere sadakatlerinden dolayı teşekkür etti. Fadıloğlu, “Rahmetli Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Hayri Özkeçeci adına düzenlenen futbol turnuvasına ilgi büyük. Tüm kulüplerimize gösterdikleri büyük bağlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. Hayri abi çok değerli bir insandı ve her yönüyle örnek bir karakterdi. Şimdi onun adını taşıyan tesiste çocuklarımız ve gençlerimiz emek veriyor, onun görmek istediği gibi eğitim alıyor ve sosyal bağlarını güçlendiriyor” dedi. – GAZİANTEP

haber-germencik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu