Haber

Benzin istasyonunda garip hırsızlık: Önce soydular sonra uyandırdılar işini yaptı

Benzin istasyonunda garip hırsızlık: Önce soydular sonra uyandırdılar işini yaptı

DENİZLİ – Denizli’de akaryakıt istasyonuna otomobille gelen iki kişi, masada gördükleri telefonun çalması üzerine görevini yapmak üzere uyuyan pompacıyı kaldırdı. Araçları ile akaryakıt alan hırsızlar, faturayı ödedikten sonra hiçbir şey olmamış gibi kollarını sallayarak istasyondan ayrıldı.

Olay, gece saat 02.30 sıralarında Çal ilçesine bağlı Süller Mahallesi’ndeki benzin istasyonunda meydana geldi. Elde edilen bilgilere göre; Gece saatlerinde araca yakıt ikmali yapmak için istasyona gelen iki kişi, pompacının girdiği sırada uyuduğunu fark etti. Ardından çevreyi dikkatle gözlemleyen bir kişi hızla masanın üzerindeki telefonu cebine koydu. Şahıslar daha sonra uyuyan pompacıyı yakıt için uyandırdı ve yakıt istedi. Genç uyandı, şahısların aracını doldurup bedelini aldı. Bedel ödeyen insanlar hiçbir şey olmamış gibi büyük bir rahatlıkla arabalarına binip oradan ayrıldılar.

İstasyondakilerin uzaklaşmasının ardından yerine dönen genç, masaya koyduğu telefonu bulamayınca, baktığı kamerada gerçeği gördü. Güvenlik kamerasında başına gelenleri şokla izleyen pompacı, durumu güvenlik güçlerine bildirdi. İhbar üzerine harekete geçen gruplar, iki hırsızı yakalamak için soruşturma başlattı.

haber-cayeli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu